Ev ve Mutfak Eşyaları Satış Siteleri

Mutfak eşyaları ve ev eşyaları, evlerin daha güzel görünmesi amacıyla kullanılan şık ve dekoratif ürünlerdir. Mutfaklarda kullanılan yemek takımları, kaşık bıçak setleri, baharatlıklar, yağdanlıklar, tencere takımları, saklama kapları ve daha farklı birçok çeşit ürün, online satış sitelerinde bulunmaktadır. Mutfak eşyaları, ev aksesuarları ve dekoratif ürünlerin bulunduğu Madame Coco, English Home, Karaca ve Bernardo gibi online alışveriş siteleri, birçok kişinin alışveriş yaptığı ve çok güzel ürünlerin bulunduğu sitelerdir. Bu sitelerden alışveriş yapmak isteyen kişiler, almak istedikleri ürünlere fazla ücret ödememek için indirim kuponu arayışına girerler. İndirim kuponları, alışverişten tasarruf etmek için kullanılan popüler bir yöntemdir.

Madame Coco İndirim Kuponu

Kaliteli, rengârenk ve hem klasik hem de spor tarzındaki ev eşyaları ve mutfak ürünlerinin adresi olan Madame coco’nun online alışveriş adresinden alışveriş yapmak oldukça keyiflidir. Bu markaya ait bir  ürünü sepete ekledikten sonra Madam Coco indirim kuponu ekleyerek daha uygun fiyatlı alışveriş yapabilirsiniz.

 • 7 ve 15 temmuz tarihleri arasında Madame Coco mağazaları ve online satış sitesinden World kartı ile 200 lira ve üzeri alışveriş yapan herkes 25 TL Madame Coco puanına sahip olur. Kampanyadan herkes bir kere yararlanabilmektedir.
 • Madame Coco ’da haftanın fırsat ürünleri %25 indirimli olarak satılmaktadır. Her hafta farklı ürünlerde geçerli olan bu indirim kampanyası ile keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Madame Coco e bültene üye olan kişiler 200 TL ve üzerindeki ilk harcamalarında 20 TL indirim kodu kazanır.

Karaca Home İndirim Kuponları

Karaca home mobil ve online siteden alışveriş yapanlar için temmuz ayında geçerli indirim kuponları şu şekildedir;

 • Karaca home mobile özel 40 TL indirim kampanyası mevcut.
 • Karaca Home sitesinden yapılacak çeyiz alışverişlerinde geçerli 50 TL Karaca Home indirim kuponu Sepet alanında bulunan indirim kodu bölümüne Çeyiz50 yazıldığında sepet tutarı otomatik olarak düşer.
 • Karaca Home alışverişlerinde geçerli %15 indirim için indirim kodu: KRZTM15
 • 400 TL alışverişlerinizde 40 TL kazanabileceğiniz indirim kuponu:KHAV40

Bu kuponlardan da anlaşılacağı gibi Karaca Home indirim kampanyası kapsamında kullanılan indirim kodları sayesinde pahalı bir alışverişin aksine daha hesaplı bir alışveriş yapılabilir.

English Home İndirim Kodu

English Home, yeni evlenen ve çeyiz yapanların ve evinde şıklığa yer verenlerin adresidir. Ara ara yaptığı kampanyalarla sürekli gündemde olan Englısh Home’ un  müşterileri güncel indirim kuponu arayışına girmektedir.

 • English Home nevresim takımlarının çoğu, online sitede 50 TL olarak satılmaktadır.
 • Sofra ve mutfak ürünlerinde geçerli %50 indirim kuponu mevcuttur.
 • %75 Englısh home indirim kodu ile tüm ürünlerde geçerli olan indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.
 • Temmuz ayı güncel Englısh home indirim kuponu, com sitesinde mevcuttur.

Bernardo İndirim Kodu

İndirimlendin.Com sayfasında en yeni Bernardo indirim kodu bulma imkanına sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı yüzlerce ürünün adresi olan Bernardo, mutfak ürünleri ve ev eşyalarının sıklıkla alındığı markalardan biridir.

 • Alt limit olmadan %5 indirim sağlayan Super5 indirim kodu güncel bir kupondur. Sepet kısmında indirim kuponu yazılan yere yapıştırılarak kullanılabilir.
 • BRND-100 indirim kodu ile 100 TL ye varan indirim kazanmak mümkün.
 • Bernardo internet sitesinde %50 indirime ek sepette %50 indirim ile keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dilediğiniz yemek takımı yanında 12 kişilik çeyiz paketi hediyesi, Bernardo indirim kampanyası olarak uygulanan kampanyalardan biri. Siz de bu online satış sitelerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilmek için İndirimlendin. Com üzerinden daha fazla indirim kuponuna ulaşabilirsiniz.