Online alışveriş siteleri farklı hizmet ile kişilere sunuluyor. Birbirinden farklı platform ve ürün içerikleri ile hizmet veren online alım satım siteleri sıklıkla tercih ediliyor. Sunmuş olduğu avantajlı fiyatlar indirim kuponları ile birçok ürünü piyasa değerinden daha da uyguna bulabilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz ürünlerin muadilini ve indirim zamanlarını takip ederek istediğiniz ürünü daha da uyguna sahip olabilirsiniz. Online alım siteleri arasında sahibinden.com en çok tercih edilen siteler arasında yer alıyor. Hem araç, hem ev hem de birçok ürünleri buradan kolaylıkla bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve aynı üründen birkaç tane bularak sizler için en uygununu bulabilirsiniz.

Sahibinden İndirim Kuponu

Sahibinden indirim kodu herkese farklı farklı uygulanmaktadır. Düzenli olarak kişilere sunulan indirim kuponlarını dilediğiniz alışverişlerde kullanabilme durumunuz vardır. Sahibinden.com online alışveriş sitesi mobilya, çocuk ve bebek ürünleri, beyaz eşya, giyim, kırtasiye ve benzeri gibi ihtiyacınız olan her ürünü bulmanıza imkan tanıyor. Her ay güncellemiş olduğu kampanyaları ile ihtiyacınız olan ürünleri piyasadan daha ucuza almanızı sağlıyor. Sahibinden.com indirim kampanyası şu şekildedir;

  • com sitesinde her gün güncellenen indirim ürünleri mevcuttur. Bu indirim ürünleri %75 indirim oranı ile satışa sunuluyor. Her kategoriyi içerisinde barındıran bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.
  • Sahibinden sitesi üzerinden en çok ikinci el konutlar ve arabalar satın alınıyor. Yılın belirli zamanlarında ikinci el konutlarda indirimler uygulanıyor.
  • Acil olarak satılık olan araba ve konutlar %30 %20 oranında indirimler ile satışa çıkıyor. Dilerseniz bu indirimlerden faydalanarak daha uyguna konut bulabilirsiniz.

Dolap İndirim Kuponları

Dolap, ikinci el ürünlerin satışa çıkarıldığı ve envaye çeşit ürünlerin piyasa değerinden daha uyguna satışa çıkarıldığı bir platformdur. Dolap uygulamasında aynı zamanda kullanmadığınız kıyafet, çanta, ayakkabı ve benzeri giyim ürünlerinizi de satışa çıkarabilir belirli bir komisyon karşılığında para kazanabilirsiniz. Dolap online alışveriş sitesi Trendyol sitesine bağlı bir sistem olmasından dolayı güvenilir bir sistemdir. Dolap uygulamasında hem yeni üyeliğe hem de güncel olarak çeşitli indirim kampanyaları kişilere sunuluyor. Kişilere tanımlanan Dolap indirim kuponu şu şekildedir;

Temmuz ayı içerisinde geçerli olan tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo fırsatı sizlere sunuluyor.

Dolap uygulamasına arkadaşlarınızı davet ettiğinizde 20 TL indirim tanımlanıyor. Davet etmiş olduğunuz arkadaşlarınız en az 10 kişi olmakla birlikte hepsinin uygulamayı kullanıyor olması gerekir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra indirim kodu direkt olarak hesabınıza tanımlanıyor ve her siparişinizde kullanabilirsiniz.

Dolap uygulamasına yeni üyelikte 20 TL indirim tanımlanıyor. Uygulamayı indirip yeni üyelik oluşturduktan sonra kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Temmuz ayında geçerli olan alışverişlerde %10 indirim kodu ayakkabı, çanta, giyim ve benzeri ürünlerde geçerlidir.

Letgo İndirim Kuponu

Letgo ikinci el, sıfır birçok ürünün bir arada olduğu ürünlerdir. Letgo sistemi üzerinden ürün satışı gerçekleştirebilir ve yine piyasadan daha ucuza ürün satın alabilirsiniz. Yeni üyelik başta olmak üzere güncel kampanyalar ile çeşitli indirim imkanları sunan Letgo sitesinde ki indirimler şu şekildedir;

  • Temmuz ayında geçerli olan %37 indirim seçeneği ile tüm kategorilerdeki ürünleri indirimle alabilirsiniz.
  • Letgo temmuz kuponlarında 35 TL indirim sunuluyor. Yapacak olduğunuz alışverişlerinizde 35 TL indirimi kullanabilirsiniz.
  • Letgo zaman zaman ücretsiz kargo imkanı sunuyor.

Uygulamayı aktif olarak kullandığınız takdirde tüm indirimleri dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Piyasa değerinden daha uyguna satışa çıkarılan ürünlere ek daha da indirim kazanabilirsiniz. Uygulamalarda sizlere özel olarak sunulan indirim kuponlarından yararlanabilir ve  indirimlendin.com sitesi üzerinden kuponları takip edebilirsiniz.