Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle online alışverişler hızla artmaktadır. Çoğu kişi hem daha kolay alışveriş yapabilmek için hem de indirimlerden yararlanabilmek için online alışveriş sitelerini yönelmektedir. Online alışveriş siteleri her alanda geliştiği için artık birçok kişi kırtasiye ve kitap alışverişlerini de internet üzerinden yapmaya başlamıştır. Kırtasiye ürünleri için alışveriş yaparken satın almak istediğiniz ürünleri indirim koduyla daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. İndirim kodlarına ulaşabilmeniz için ise indirimlendin.com adresini ziyaret edip satın almak istediğiniz ürünlerin indirim kuponu olup olmadığını kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Ülkemizdeki belli başlı kırtasiye ürünü satan yerlere ait indirim kampanyaları hakkında birkaç bilgiye ulaşmak için bu yazıyı okumanız yeterli olacaktır.

BKM İndirim Kampanyaları

Ülkemizde son yıllarda çok fazla alışveriş yapılan kırtasiye ve kitap mağazalarından biri olan BKM Kitap tarafından devam eden BKM Kitap kampanyası, yeni kuponlarıyla birlikte sizlere indirimler sağlamaktadır. Bu yeni kuponlar ise şu şekildedir:

 • BKM Kitap ile yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim kuponu mevcuttur.
 • BKM Kitap ile yapacağınız 100 TL ve üzeri bayrama özel alışverişlerde 10 TL indirim kuponu mevcuttur.
 • 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL BKM indirim kuponu seçeneği mevcuttur.
 • 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL BKM indirim kodu vardır.

BKM Kitap üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu indirimlerden yararlanarak alışverişinizi daha uygun fiyatlarda tamamlayabilirsiniz.

D&R İndirim Kuponları

Kırtasiye ve kitap alışverişi konusunda en meşhur adreslerden biri olan D&R mağazalarından alışveriş yapacağınız zaman indirim kuponlarından faydalanabilirsiniz. D&R indirim kampanyası içinde yer alan birkaç indirim kuponları şu şekilde olmaktadır:

 • 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 15 TL’lik D&R indirim kuponu
 • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL’lik indirim kuponunu mevcuttur.
 • 50 TL’ye kadar D&R indirim kodu kampanyası mevcuttur. Örneğin 100-149 TL arasında 10 TL’lik bir indirim kazanabilirken 150-199 TL arasında 15 TL, 200-249 TL arasında 20 TL indirim kazanabilirsiniz. Bu indirimlerden yararlanabilmek için indirim kodlarını kullanmanız yeterli olacaktır.
 • 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL’lik indirim kuponu kazanabilir ve alışverişinizi daha uygun fiyatta tamamlayabilirsiniz.
 • D&R ücretsiz kargo kuponu sayesinde alışverişlerinizde kargoyu bedava yapabilir ve hiçbir ücret ödemeden siparişlerinizi evinizden teslim alabilirsiniz.
 • D&R’den şahane cuma teknoloji kampanyaları sayesinde sepette ek 100 TL indirim fırsatından indirim kuponları sayesinde yararlanabilirsiniz.

Tüm bu kampanyalar sayesinde D&R’den yapacağınız kırtasiye ve kitap alışverişlerinizi daha uygun fiyatlara getirerek alışverişinizden daha çok zevk alabilirsiniz.

İdefix İndirim Kuponları

İdefix ile başta hobi ve oyuncak olmak üzere kırtasiye alışverişi de yapabilirsiniz. Yapacağınız alışverişleri İdefix indirim kuponu sayesinde daha uygun fiyatlara tamamlayabilirsiniz. İdefix’in sizlere sağladığı indirim kuponlarından hangilerini kitap ve kırtasiye alışverişinde kullanabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacağız.

 • 100-124 TL arasında yapacağınız alışverişlerde10 TL indirim koduna sahip olabilirsiniz.
 • 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL’lik İdefix indirim kampanyası dahilinde olan kupondan yararlanabilirsiniz.
 • 350-499 TL arası yapacağınız alışverişlerde 40 TL’lik indirim kodunu kullanabilirsiniz.
 • 175-274 TL arasında yapacağınız alışverişlerde 20 TL’lik indirim kuponundan yararlanabilirsiniz.

İdefix’in daha birçok indirim kampanyalarından yararlanarak alışverişlerinizi uygun fiyatlara düşürebilirsiniz. BKM Kitap, D&R ve İdefix dışında kırtasiye alışverişi yapan Gittigidiyor, Hepsiburada ve Trendyol’un indirim kampanyalarında da faydalanarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Tüm bu indirim kuponlarından yararlanmak ve kırtasiye alışverişlerinizi uygun fiyatlara düşürmek istiyorsanız eğer indirimlendin.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sınırlı sayıda kullanım imkanı sağlayan indirim kuponlarını kaçırmamak için acele etmeniz gerekecektir.