İnternet kullanımları ve tek tık ile her şeyi kolaylıkla halledebilmenin rahatlığı ile hemen hemen herkes alışverişlerini ve yemek siparişlerini online siteler aracılığı ile yapıyor. Online siteler kişilere büyük avantaj sağlıyor. Özellikle çalışan insanlar her gün ne yiyeceğim derdinden kurtularak yemek sepeti gibi global siteler aracılığı ile istediği tüm yemekleri burada bularak sipariş verebiliyor.

Yemek Sepeti kullanım oranlarının her geçen gün artması nedeniyle birbirinden farklı kültürlerin bir arada olduğu yemekleri siparişe hazır hale getiriyor. Sizler dilerseniz dünya mutfağından dilerseniz de klasik Türk ev yemekleri ya da fast food gibi yemek seçeneklerinden 7/24 sipariş verebilirsiniz. Kullanım oranlarının iyi yönde artış göstermesi nedeniyle sipariş veren kişilere teslim süreleri günden güne kısalıyor. Yaklaşık olarak yarım saat içerisinde sipariş verdiğiniz yemeğiniz hazırlanarak tarafınıza kurye aracılığı ile gönderiyor. Her zaman taze ve kaliteli ürünlerin bir araya gelinerek mükemmel bir tat oluşturduğu yemekleri dilediğiniz yere sipariş verebilirsiniz.

Yemek Sepeti İndirim Kuponları

Yemek sepeti en çok bilinen online yemek siparişi verebileceğiniz bir platformdur. Sürekli olarak yemek siparişi veren müşterilerine yemek sepeti indirim kuponu tanımlıyor. Bu indirim kuponları ile sizler dilediğiniz yemeği daha indirimli fiyattan satın alabiliyorsunuz. Yemek sepetinin müşterilerine sunduğu yemek sepeti indirim kampanyası şu şekildedir;

  • McDonald’s fast food ürünleri arasından herhangi birisini alana atıştırmalık kova 15,99 TL’ye geliyor. Çıtır soğan ise 8,5 TL
  • Yemek Sepeti’nde 75 TL ve üzeri siparişlerinizde maximum karta %10 maxipuan hediye ediliyor.
  • Temmuz ayında bayram süresi boyunca Dominos pizzalarda 3 al 1 öde kampanyası devam ediyor.

Getir Yemek İndirim Kodu

Getir, dünyanın dört bir yanında hizmet vermeye başlayan önemli kuruluşlardan bir tanesidir. Müşterilerine sunduğu avantajlı fiyatlar ile alışveriş imkanı sunan getir, online alışveriş sitesinde bulunan yemek siparişi sekmesinden de sizlere tanımladığı güncel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Getir yemek indirim kodu her gün farklı kampanyası ile kişilere sunuluyor. Getir yemek indirim kuponu şu şekildedir;

  • İlk siparişinize özel yapmış olduğunuz getir yemek alışverişlerinde 50 TL’ye 25 TL indirim
  • Getir yemek uygulamasında bulunan promosyon kodunda yemek siparişinize tüm indirimlere ek ekstra %10 indirim
  • Getir yemek 20 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor. 25 TL olan siparişlerinizde sadece 5 TL ödersiniz. Ayrıca herhangi bir getirme ücreti de sizlerden alınmıyor.

Getir yemekteki avantajlı fiyatlardan dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Tanımlanan indirim kuponları tek seferlik kuponlardır farklı bir yemek siparişinizde tekrardan kullanamayabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen kuponları takip ederek daha uyguna yemek siparişi verebilirsiniz.

Banabi Yemek İndirim Kuponu

Avantajlı fiyatlar, hızlı hizmetleri sayesinde banabi yemek uygulaması da müşterilerine özel fiyatlar sunuyor. Bu avantajlı fiyatları dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Banabi yemek indirim kodu ile piyasa değerinden daha uygun fiyatlara dilediğiniz yemeği yiyebilirsiniz. Banabi yemeğin sunmuş olduğu güncel kampanyalar şu şekildedir;

  • Banabi yemekte 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim kuponu tanımlanıyor. Sipariş verirken kupon kodunu direkt olarak seçerek indiriminizi siparişinize tanımlayabilirsiniz.
  • Banabi ilk siparişinize özel birbirinden farklı kampanyalar sunuyor. İlk siparişinize 50 TL’ye 25 TL, 25 TL’ye kadar olan siparişlerinizde 20 TL indirim kuponu tanımlanıyor.
  • Banabi yemek siparişlerinizde seçili restoranlarda ekstra %30 oranında ekstra indirim uygulanıyor. Temmuz ayı içerisinde geçerli olan siparişlerinizde ekstra indirim kazanabilirsiniz.
  • Ücretsiz teslimat seçenekleri bulunan Banabi’de yemek siparişlerinizde belirli bir tutara kadar ücret alınmaz. 75 TL üzeri siparişlerinizde geçerlidir.

Banabi uygulamasının sunduğu özel fiyat seçeneklerinden yararlanarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.