Sevdiğiniz birine veya kendinize hediye almak istediğiniz zaman çoğunlukla online alışveriş sitelerinden kolayca alışverişinizi yapabiliyorsunuz. Hem kolay bir alışveriş yapıp hem de indirimlerden yararlanarak bu alışverişinizi daha uygun fiyatlarda yapabilirsiniz. Bu sayede cebinizi de düşünebilirsiniz. İndirimlendin.com adresinden ulaşacağınız indirim kodları sayesinde hediye mağazalarından yapacağınız alışverişlerde indirim kazanabilirsiniz. Hediye almak için sıkça kullanılan online alışveriş sitelerinin sizlere sunduğu indirim kuponlarından birkaçı ise şu şekildedir:

Çiçek Sepeti İndirim Kampanyaları

Doğum günü, anneler günü veya diğer özel günler için hediye almak istenildiği zaman en çok tercih edilen online alışveriş sayfalarının başında ÇiçekSepeti yer almaktadır. ÇiçekSepeti’nin sizlere sağladığı kampanyalar sayesinde yaptığınız alışverişlerde indirimlere sahip olabilirsiniz. ÇiçekSepeti kampanyası olarak yer alan yeni kuponlar sayesinde indirim kodlarını kullanabilirsiniz. Yeni kuponlardan birkaçı ise şu şekildedir:

 • ÇiçekSepeti Var Var Popüler Çok Satan ürünlerini %50 indirimli alabilmeniz için ÇiçekSepeti indirim kodu mevcuttur.
 • Mobil uygulamalarda yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim kodu mevcuttur.
 • ÇiçekSepeti indirim günlerinde indirimlerden faydalanmak için olan indirim kuponunu kullanabilirsiniz.

Bu indirim kuponları dışında özel günler geldikçe farklı indirim kuponları da olmaktadır. Anneler günü, babalar günü veya sevgililer günü gibi özel günlerdeki indirim kuponlarından yararlanabilmek için indirimlendin.com adresini sık sık kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Bu indirimler sayesinde hem sevdiklerinize güzel hediyeler alabilirsiniz hem de daha uygun fiyatlarda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Trendyol İndirim Kampanyaları

Trendyol’un ürün satışı konusundaki çeşitliliği sayesinde istediğiniz hediyeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Hatta bu hediyeyi satın alırken Trendyol indirim kuponu kullanabilir ve alışverişinizi daha uygun fiyatlara düşürebilirsiniz. Trendyol’un sizlere sağlamış olduğu birkaç indirim kampanyası şu şekildedir:

 • Vakıfbank Visa Milplus, Milplus platinum, private kartlarıyla yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 55 TL’lik Trendyol indirim kodu
 • Leptop ve tablet hediyesi almak istediğinizde Trendyol’un %5’e varan indirimlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Trendyol’da birbirinden farklı tüm elektronik ürünlerinde ‘5’e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.
 • Trendyol’un bedava kargo kampanyası sayesinde aldığınız ürünlerde kargo ücreti ödemenize gerek kalmaz. Kargo ücreti ödemeden aldığınız hediyeyi teslim almak için indirim kuponunu kullanmanız gerekir.
 • Trendyol’da 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL indirim kuponu kazanabilirsiniz.
 • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL’lik Trendyol indirim kuponu

Trendyol’da diğer özel günler için olan indirimlerden de zamanı geldiğinde faydalanabilirsiniz. Bu ve daha fazla indirim kodunu kullanmak için indirimlendin.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

GittiGidiyor İndirim Kampanyaları

GittiGidiyor ile de aradığınız hediyeyi bulabilir ve uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. GittiGidiyor’un indirim kuponunun yer aldığı birkaç kampanyası ise şu şekildedir:

 • Süper hafta sonu indirimleri sayesinde %50 daha indirimli alışveriş yaparak hediye seçimlerinde bulunabilirsiniz.
 • %10 indirimli büyük yaz indirim kodu sayesinde birçok ürünü indirimli alabilirsiniz.
 • GittiGidiyor’un en çok satan ürünlerindeki indirim kuponu sayesinde bu ürünleri de indirimli satın alabilirsiniz.

GittiGidiyor’un bu ve bunun gibi birçok indirim kampanyasından haberdar olmak için indirimlendin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hepsiburada İndirim Kampanyaları

Hepsiburada ile yaptığınız alışverişleri indirim kuponlarıyla daha uygun fiyatlara düşürebilirsiniz. Hepsiburada’nın sizlere sağlamış olduğu indirim kuponları ise şu şekildedir:

 • 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Hepsiburada indirim kuponu sahibi olabilirsiniz.
 • %70’e varan bayram indirimi sayesinde sevdiklerinize bayramda güzel hediyeler alabilirsiniz.

İster Hepsiburada için olsun isterseniz de diğer online alışveriş sayfaları için olsun tüm indirim kuponlarına indirimlendin.com ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin nelere ihtiyacı olduğunu ve onların neyi daha çok mutlu edeceğini sizler daha iyi bileceğiniz için birçok indirim kampanyası arasından sizlere en uygununu rahatlıkla bulabilirsiniz.