İndirimlendin.com sitesi, popüler online alışveriş sitelerinin indirimlerini tek çatı altında toplayarak güncel şekilde paylaşıyor. Site içerisinde arama butonu sayesinde istenilen ürünün indirim kuponu kolayca bulunabiliyor ve istenilen mağazanın indirimleri incelenebiliyor.

Sitede Trendyol ve Hepsi Burada gibi popüler markaların yanında Amazon, Sahibinden, Patırtı ve Toyz Shop gibi mağazalar da bulunuyor. İndirimlerin ilk yayınlandığı yer olan İndirimlendin.com sitesi üzerinde arama yapılırken kategoriler kısmı da kullanılabilir. Yeme-içme, giyim, elektronik ve aksesuar gibi birçok kategori arasından satın alınmak istenen ürünün indirim koduna erişilebilir.

Trendyol Güncel İndirimleri

Yaz ayının trendyol indirim kampanyası için kullanılabilecek indirim kuponları da sitede yayınlandı. Tatil alışverişleri için Trendyolmilla’da %20’ye varan indirimler başladı. 15 Temmuz’dan 26 Temmuz’a kadar indirim geçerli olacak. Ayrıca bu indirimden yararlanmak için herhangi bir koda ihtiyaç yok. Aynı zamanda Trendyol kozmetik ürünlerde ve elektronik eşyalarda da indirim kampanyaları başlattı.

Hepsi Burada Güncel İndirim Kuponları

Türkiye’nin ilk e-ticaret sitesi olan Hepsi Burada, zamana özel indirim kampanyalarıyla beğenileri topluyor. Güncel indirim kampanyalarına bakıldığında oyuncaklarda, Adidas markasında, bahçe salıncaklarında %50’den fazla indirimlere rastlamak mümkün.

Bayrama özel Hepsi Burada’da oyuncaklarda %60’a varan indirim bulunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Hepsi Burada indirim kodu kullanmaya da gerek yok. Oyuncak dışında güneş kremlerinde, oyun konsollarında, televizyonlarda ve Samsung beyaz eşyalarda da indirim başlamış durumda.

Amazon İndirim Kuponları

A’dan Z’ye her türlü ürünün bulunabildiği bir alışveriş sitesi olan Amazon, süpermarket kategorisiyle ve süreli olarak yaptığı Amazon indirim kampanyaları ile adından oldukça fazla söz ettirmiştir. Güncel indirim kampanyalarına bakıldığında çok satan kitaplarda %70, günlük ihtiyaçlarda %50 ve moda kategorisinde de %50 indirim mevcut. Bu indirimler için herhangi bir Amazon indirim kodu kullanmaya da gerek kalmıyor. Alışveriş sitesine girerek indirimden yararlanılabiliyor.

N11 Güncel İndirim Kampanyaları

Tüm alışveriş sitelerinde olduğu gibi N11’de de indirimlere doyulmuyor. Giyim, ayakkabı ve çanta markalarında %70’e varan indirimlerden yararlanmak için N11 indirim kuponu da gerekmiyor. Telefon ve aksesuar kategorisinde de %80 indirim bulunan N11 mağazasının tüm güncel indirimleri İndirimlendin.com sitesinde yer alıyor. Sitedeki mağazalar kısmından veya arama butonundan istenilen ürün aratılarak N11 indirim kampanyaları incelenebilir.

 

Çiçek Sepeti Dev İndirim Kampanyaları

İndirimlendin.com sitesinde yer alan bir diğer marka da Çiçek Sepeti ‘dir. Neredeyse her gün bir indirim kampanyası aktif olan mağazanın güncel olarak çok satan ürünlerinde %88 indirim kampanyası mevcut. Çiçek Sepeti indirim kampanyası kullanabilmek için ürünün sepete eklenmesi de yeterli. Kol saatlerinde de dev indirim kampanyası yapan alışveriş sitesi %80’ e varan indirim kampanyası düzenliyor. Aynı zamanda hediye için kullanılan en popüler site olmasından kaynaklı isme özel hediyelerde de %45 indirim kampanyası bulunuyor.

En İyi İndirim Kuponu Fırsatları

Mavi ‘den Emsan’a, Setur’dan Yemek Sepeti’ne birçok indirim kampanyası İndirimlendin.com sitesinde yer alıyor. Mavi indirim kuponu kullanmak için sitede yer alan “10 TL Mavi İndirim Kodu” yazısına tıklayabilirsiniz. “MAVIM10” kodu sayesinde 100 TL üzeri alışverişlerde 10 TL indirim uygulanır.  İndirimlendin.com sitesindeki Mavi mağazasına girerek farklı kategorilerdeki indirim kuponları da görüntülenebilir.

Emsan da bayrama özel indirim kampanyalarına devam ediyor. Emsan’da yapılacak alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kuponu da yine sitede yer alıyor. Emsan indirim kuponu kullanabilmek içinse 350 TL ve üzerinde alışveriş yapmak gerekiyor. Emsan indirim kodu “EMS50PCDI” kodu kullanılarak indirimden yararlanılabilir.